Çok Seveceğiniz 40 Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

Çok seveceğiniz çıtı pıtı iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. El işlerinin en zarif olanı ile belki de karşınızdayız. İğne oyası denilince de akla ilk olarak zarafet gelmiyor mu zaten? Hemen hemen her hanımın tercih ettiği hatta bu el işi türünden kazanç elde eden hanımların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. İğne oyaları en çok tercih edilen el işi grubundan biri. Biz de sizler için birbirinden güzel her zevke uygun çıtı pıtı iğne oyası modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu iğne oyası modellerine bir göz atalım mı? Ne dersiniz?

Sizin de Zevkinize Uygun Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

İğne Oyası Modelleri

Kesinlikle hayır diyemeyeceğiniz bu iğne oyası modeli hem zarif hem de şık. Gün ve oturmalarınızda tercih edeceğiniz bir model olacaktır. Özellikle düz renk yazmalarınızda bu iğne oyası modelini kullanabilirsiniz. Hanımlar genellikle düz renk yazmalara iğne oyası modeli bulamamaktan ya da yakıştıramamaktan çekiniyorlar. Ama bu iğne oyası modelleri tam sizlere göre. Zaten düz renk yazmalara hemen hemen her iğne oyası modeli gidecektir fakat yazma rengine dikkat etmekte fayda var.

İğne Oyası Örnekleri

Harika mı harika havlu kenarlarının vazgeçilmezi olmaya aday bir havlu kenarı iğne oyası modeli. Havlu kenarlarına daha çok dantel modellerini yakıştırsak da iğne oyası modelleri de daha güzel olacaktır. Siz tercihinizi dantelden mi iğne oyasından yana mı kullanmak istersiniz?

İğne Oyası

Hem güzel hem şirin iğne oyası modeli daha. Sizin de çok hoşunuza gidecek bu iğne oyası modeli son zamanların en trendlerinden. Üstelik kurdeleler ile modeli daha da görünür kılabilirsiniz.

İğne Oyaları

Beyaz yazmaların vazgeçilmezi olacak bir iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Bu iğne oyası modelleri sizin de çok dikkatinizi çekecek. Hayır diyemeyeceğiniz iğne oyası modellerinden sizin de olmasın mı hanımlar?

En Çok Tercih Edilen Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri