Çok Seveceğiniz 37 Farklı Havlu Kenarı Dantel Örnekleri

Çok beğeneceğiniz 37 farklı havlu kenarı dantel örneklerini bir araya getirdik. En çok zorlandığımız şeylerden biri havlularımızın kenarına dantel örneği bulmak. Havlular evimiz içerisinde büyük önem taşıyor. Mutfakta, tuvalette, banyo da ilk dikkat çeken ve göz önünde bulunan tabii ki havlular ve havlu kenarı danteller. Hanımların birbirine imrendiği ya da kötülediği bu havlu kenarı dantel modellerinin en güzeli sizler için seçmeye çalıştık. Haydi hanımlar hep birlikte bu modelleri inceleyelim.

Havlularınıza Yakışacak 37 Farklı Havlu Kenarı Dantel Örnekleri

Elimizi, yüzümüzü silerken kullandığımız havluların kimi hanımlar gösterişli dantel örnekleriyle süslü olmasını kimi ise sade ve şık olmasını ister. Sade ve şık havlu kenarı dantel modeli arayan hanımlar için en güzel örneklerden biri yukarıdaki dantel modeli.

Hanımlar tam da istediğiniz gibi. Birden fazla havlu kenarı dantel örneği bir arada. Rengarenk olan bu örnekler havlularınıza ayrı bir güzellik katacak. Havlunuzun modeline ve desenine göre yukarıdaki görseldeki örneklerden birini yapabilirsiniz.

Hanımlar sizin için fikir olması için bu görseli de koyduk. Yazmalarınıza yaptığınız oyaları havlu kenarlarınıza da uyarlayabilirsiniz. Bazı hanımlar dantel sevmiyor ve daha sade görüntü arıyor. Bu görseldeki örnek tam da o hanımlar için.

Havlu kenarı dantel modellerinde en çok kullanılan renklerden birinin altın sarısı ve gri olduğunu biliyordunuz değil mi?

Az önce bahsettiğim gibi. Yazma kenarlarına yaptığınız tığ veya iğne oyası modellerini avlu kenarlarınıza gönül rahatlığıyla işleyebilirsiniz.

En sevilen ve en tercih edilen modellerden biri. Bu havlu kenarı dantel modelini genelde beyaz görmeye alıştık fakat farklı renkler denemekten kaçınmayın. Bakın ne kadar da güzel durmuş.

Ama hanımlar bu modele de bayılmadınız mı? Kesinlikle beyaz ya da mavi havlularınızın kenarına bu havlu kenarı dantel modelini yapmalısınız. Üstelik kurdele de eklenmiş ve bu detay çok güzel.

Bakmaya Ve Yapmaya Doyamayacağınız Birbirinden Farklı Havlu Kenarı Dantel Örnekleri