Çok Konuşulan 47 Tığ İşi Çiçekli Boncuklu Oya Modelleri

Çok konuşulan tığ işi çiçekli boncuklu oya modelleri ile sizlerleyiz. Bu boncuklu tığ işi oya modelleri tam da sizin aradığınız nitelikte. Boncuklar her zaman tığ oyaları için sıklıkla kullanılmaktadır. Biz hanımlar özellikle gösteriş ve şıklığı sevdiğimiz için tercihimiz boncuklu tığ işi oyalardan yana oluyor. Haydi hanımlar hep beraber bu tığ işi oya örnekleri bizleri bekliyor, inceleyelim.

Çok Konuşulan Birbirinden Güzel 47 Tığ İşi Oya Modeli

Tomurcuk şeklindeki boncuklardan elde edilmiş bu tığ işi oya modeli oldukça zarif ve farklı. Tam size göre. Peki bu boncuklu tığ işi oya modelini kimler yapacak?

Evet hanımlar en sevilenlerde sürekli gördüğümüz üzere tek renk yazmaya tek renk tığ işi modeli. En çok sanırım bu tığ işi oya modeli yöntemini seviyoruz. Yazma ve tığ işi oya modeline renk katan boncuklar da çok hoş değil mi?

Sarı rengi ve görseldeki tığ işi çiçekli oya modeli çok zarif. Bu zarifliğe zariflik katan ise inci boncuklar.

Siyahın asilliği eğer tığ işi oya modeliniz de siyahsa boncuklarla ortaya çıkar. Bu yazma ve tığ işi oya modelini ben çok sevdim. Ya siz?

Gri yazmaya en çok yakışanlardan biri elbette renkli boncuklar.

“Yazma beyaz, tığ işi oya modeli beyaz, boncuk beyaz olur mu hiç?” demeyin sakın hanımlar. Tüm renklerde bu yöntemi uygulayabilirsiniz ve gayet de hoş bir duruş elde edeceksiniz.

Tek renge nasıl da yakışmış boncuklu tığ işi oya modeli değil mi?

Tek renklerin vazgeçilmezi boncuklar…

Bu tek renk yazmalar sizce de çok hoş değil mi? Ama bu tek renk yazmaları hoş yapan da tığ işi oya modeli ve boncuklar. Biliyorsunuz değil mi?

Hayır Diyemeyeceğiniz Birbirinden Güzel Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri