Çok Gösterişli 51 Pembe Beyaz Tığ İşi Oya Modelleri

Çok gösterişli pembe beyaz tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Hanımlar tığ işi bizim için en önemli el işlerinden biri siz de biliyorsunuz. Özellikle yazmaların vazgeçilmezi tığ oyaları sizin de en çok sevdiğiniz ve merakla takip ettikleriniz arasında. Yalnız biz genellikle farklı ve gösterişli tığ oyası arıyoruz. Sizler için birbirinden gösterişli tığ işi oya modelleri derledik. Haydi hanımlar bu tığ oyaları ile buluşmaya hazır mısınız?

En Çok Sevilen ve En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Beyaz yazmaya en çok yakışan şeylerden biri artık biliyoruz ki renkli tığ oyası ve boncuklar. İkisinin birleşimi muhteşem bir görüntü ortaya çıkarıyor. Sizin de seveceğiniz bu tığ işi oya modelinin biz kurdele detayını da çok sevdik. Ya siz?

Pembe yazma kenarına en olur laleli tığ oyası ile sizlerleyiz. Gerçekten de efsane bir görüntü değil mi? Biz çok sevdik ve hemen bu görselde gördüğünüz örneğin aynısını çıkaracağız.

Beyaz yazmaların vazgeçilmezi elbette çeşitli renkler… Üstelik bu beyaz yazmalara her renk uyuyor. Görselde gördüğünüz gibi mor rengi de çok yakışmamış mı? Kesinlikle çok yakışmış.

Canlı renkler tığ oylarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sizde de öyle mi?

Beyaz ve pembe uyumunu bu tığ oyası modelinde görmek gerçekten şahane…

Sıralı tığ işi oya modeli de gerçekten hoş değil mi?

Pembe renginden vazgeçemiyoruz ama pembenin yanına en yakışan renklerden biri de mor değil mi? Siz de böyle sıralı renkli tığ işi oya modelleri düşünüyorsanız muhakkak bu iki rengi kullanmalısınız.

Mor renginin olmazsa olmazı yine aynı ton mor rengi ve pembe rengi. Az önceki görselde de bunun tam tersini gördük ve ikisi de muhteşem değil miydi?

En Şahane Tığ İşi Oya Modelleri