Çok Dikkat Çekici 41 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Tüm dikkatlerini üzerine çeken boncuklu iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Hanımlar yazma ve tülbentlerde en çok sevdiğimiz şey gösteriş tabii ki. Bu boncuklar ise yazma kenarı iğne oyalarının daha gösterişli olmasını sağlıyor. Kesinlikle asalet seven hanımlar yazma kenarlarına bu tüm dikkatleri üzerine çeken boncuklu iğne oyası modellerini yapmalılar. Haydi hanımlar şimdi sizinle beraber bu boncuklu iğne oyası modellerini inceleyelim.

41 Farklı Boncuklu İğne Oyası Örnekleri

Düz renk yazma ve düz renk yazma kenarlarında en çok tercih edilen şeylerden biri boncuk detaylı iğne oyası. Çünkü zaten yazma düz renk yazma kenarına ona göre düz renk ve farklılığı burada boncuklarla sağlıyoruz. Siz de bu yöntemle yazmalarınızda iğne oyası modellerinizi oluşturabilirsiniz.

Bordo rengi yazmalarda nadir görülen renklerden ama en çok yakışan renklerden de biri. Bordo rengini tercih eden hanımlar gerçekten tarzını biliyor. Bu bordo yazmalara boncuk işlemeleri çok yakışıyor. Bunu da göz önünde bulundurun hanımlar.

Hanımlar görselde gördüğünüz yazmanın hem rengi hem tek ren oluşu hem de yazma kenarı iğne oyası gerçekten de muazzam değil mi. Bu renge parlak boncuklar gerçekten de çok yakışmış hem de modeli belli etmiş.

Tek renk yazmaların revaçta olduğunu daha önceden de belirtmiştim ve sürekli bu karşımıza çıkıyor. Kesinlikle tek renk yazmalara boncuklar çok şık duruyor.

Desenli yazmalarda da sık sık kullanılan bu boncuklu iğne oyası modeli zarif ve şık. Siz de bu boncuklu iğne oyası örneğini muhakkak denemelisiniz.

Hem sade hem de zarif bir iğne oyası…

Rengi efsane değil mi! Bu renge nasıl da yakışmış değil mi boncuklar. Hanımlar muhakkak bu renkte yazmanız olmalı ve bunun yanı sıra bu iğne oyası modelini kesinlikle uygulamalısınız.

En Havalı Boncuklu İğne Oyası Örnekleri