Çok Beğeneceğiniz En Yeni 42 Lif Örgü Modelleri

Çok beğeneceğiniz en yeni lif örgü modelleri ile sizlerleyiz. Harika örgüler ile karşınızdayız. Sizin için derlediğimiz lif örgü modelleri yeni gelinlerin gözdesi oldu. Yeni gelinlerin ve her hanımın vazgeçilmezi bu lifleri en güzel örnekler arasından seçtik. Sizler için en yeni örgü modelleri derledik. Örgü denilince aklımıza da muhakkak lifler gelmeli değil mi? Haydi hanımlar dilerseniz hep bilikte bu lif örgü örnekleri bizleri bekliyor, inceleyelim. Ne dersiniz?

Birbirinden Muhteşem 42 Lif Örgü Örnekleri

Lif Örgü Modelleri
Lif Örgü Modelleri

Harika mı harika bir lif örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu lif örgü modeli hem modeli ile hem de kullanılan renklerin uyumu ile gerçekten de muhteşem değil mi? Üstelik lifin ortasındaki çiçeklere boncuk kullanılması life ayrıca şıklık da katmış. E ne de olsa lifler her zaman vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. Her evin de olmazsa olmazı.

Lif Örgü Örnekleri
Lif Örgü Örnekleri

Hanımlar hangi rengin hangi renkle uyumlu olduğunu çok iyi biliyor. Sarı yeşil ve beyaz rengi nasıl da birbiri ile uyumlu olmuş değil mi? Bizce muntazam olmuş. Dilediğiniz üç modelden birini tercih edebilir hatta dilerseniz üç modeli de birden yapabilirsiniz. Üç model de gerekli oluyor çünkü hanımlar.

Örgü
Örgü

Sepet lif örgü modeli sizin de çok seveceğiniz bir model. Sepet şeklindeki bu lif modeline ayrıca detaylar da ekleyebilirsiniz. Kurdele ve boncuk detayı life en yakışacak detaylardan biri zaten.

Örgüler
Örgüler

Hanımlar görselde gördüğünüz modeller hem çok basit hem de güzel bir modele sahip.

Farklı ve iddialı renklerle karşınızdayız. Siyah rengini her hanım lifte kullanmaya cesaret edemez. Cesaretli hanımları bu lif modelini yapmaya davet ediyorum.

Bir başka sepet lif modelimiz daha. Muntazam değil mi? Siz de dilediğiniz renkte bu lif örgü modelini tercih edebilirsiniz.

Bu Lif Örgü Modelleri Bambaşka

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.