Çok Beğeneceğiniz 37 Farklı Çiçekli İğne Oyası Modelleri

Sizler için çok beğeneceğiniz çiçekli iğne oyası modellerini derledik. İğne oyaları ev hanımlarının ve birçok kişinin ilgisini çekecek nitelikte. Çoğu hanımların hobisi olmaktan ziyade bunu iş olarak yapanlarda cabası.  Birbirinden güzel ve farklı bu iğne oyalarını çok seveceksiniz. Sizlerle beraber bu iğne oyası modelleri listemizi inceleyelim ve aslında çok zor olmadığını hep beraber görelim. Ne dersiniz?

İşte Çok Beğeneceğiniz Birbirinden Harika İğne Oyası Modelleri

Pembe çiçekli iğne oyası sizce de çok şık değil mi? Beyaz yazmalarına en çok yakışacak modellerden biri çiçekli iğne oyası. Hiçbir malzeme gerektirmeden sadece iplik ve iğne ile yapabileceğiniz bu model oldukça basit.

Bir başka çiçekli modelimizde harika. Renklerin uyumu ve iğne oyası modeli tam siz hanımların seveceği nitelikte.

Siyah yazmaların vazgeçilmez iğne oyası. Biraz daha boşluk bırakılarak yapılması gereken bu iğne oyası siyahın üzerinde renkli olması ile kendini daha çok belli ediyor.

Bu zarif iğne oyası sadeliği ile dikkat çekiyor. Siz de beyaz yazmalarınıza yeşil, beyaz, pembe ve daha bir çok rengi işleyebilirsiniz.

Biraz daha katmanlı bu iğne oyası modeli oyayı belirgin sevenler için. O kadar emek var belli olsun değil mi? Ortasına küçük bir halka yapıp çevresini bu şekilde yapabilirsiniz. Ve onun üstüne bir çiçek daha… İstediğiniz kadar çiçek ekleyebilirsiniz.

En çok tercih edilen yeşil zeminin üzerine çiçekleri işlemek oldukça şık durmuyor mu?

Mor ve lila renkler iğne oyalarına oldukça yakışıyor. Hanımlar oturmalarınızda beyaz tülbentin üstüne böyle şık çiçek modellerini işleyebilirsiniz.

Hangi iğne oyası modelini yapacağınıza karar veremediğinizi duyar gibiyiz. Bir çok renk ile yapılan bu iğne oyasında dikkat etmeniz gereken husus şu: pembe ve yeşil rengimiz sabit kalacak. Zeminimizi yeşil renkle işleyip üzerine pembe çiçek yapıyoruz. Diğer çiçeğimizin rengi ise değişiyor. Sıralama bu şekilde. Fotoğrafa detaylı bakarsanız modeli anlayacaksınız.

Yarım çiçek iğne oyası modelimiz en çok tercih edilenler arasında.

Daha zarif ve şık iğne oyası isteyenler tam da seveceği bir model.

Bu çiçekler ve renkleri oldukça muhteşem. Sizce de öyle değil mi?

Hanımların birbiriyle yarıştığı iğne oyası modellerinden bir farklısı daha.

Hanımlar görsellerden de anlayacağınız üzere bu tür iğne oyası çiçekli modellerde en çok kullanılan iplik rengi yeşil üzerine pembe ve diğer renkler.

En zarif duran iğne oyası modelinden biri de bu model. Oldukça basit ve kolay tamamlayabileceğiniz bir oya modeli.

En Zarif İğne Oyası Modellerimizi İnceleyelim