Çeyizlerin Vazgeçilmezi 40 Farklı Dantel Modelleri

Çeyizlik dantel modellerini siz de görmek için sabırsızlanıyor musunuz? Çeyizlerimizin vazgeçilmezi, olmazsa olmazı dantel modellerini sizler için derledik. Çeyizler yapılmaya başladığında ilk önce muhakkak dantellerden başlanır. Dantel siz çeyiz bugüne kadar hiç görülmemiştir ve bizim kendi kültürümüzde önemli yer tutar. Fakat model bulmakta kimi zaman güçlük çekiyoruz ve sıradanlığın biraz daha dışına çıkmak istiyoruz. Şimdi sizinle bu dantel örneklerini inceleyelim. Umarım Çok seversiniz.

Çeyizlerin Olmazsa Olmazı 40 Farklı Dantel Modeli

Saten takımların olmazsa olmazı danteller… Dantel modellerini genellikle beyaz görmeye alışkınız ve en çok kullanılan renkte budur. Fakat siz bu saten takıma, takımdan daha açık tonlu bir iplikle dantel modeli de işleyebilirsiniz. Tona ton ya da bu şekilde banko renk olan beyaz rengi kullanabilirsiniz.

Çeyizlerimizde vitrin takımı da elbette bulundurmamız gerek. Bu model hem vitrininizi hem de vitrininizdeki objeleri çok şık gösterecek.

Dantel modeline birden fazla renk katılması da güzel olmamış mı? Bu şekilde dantel modelinizi renklendirebilirsiniz.

Halka dantel modelimiz de çok şık duruyor. Üstelik halkanın kullanımı pratik ve basit.

En çok bilinen ve sevilen modellerimizi de çeyizinde bulundurun deriz.

Genç kızlarımız bu dantel modelini çok sevecekler. Modern ve güncel olan bu dantel örneğimiz son yılların en çok tercih edileni arasında.

Hep beyaz dantel işleyecek değiliz değil mi hanımlar? Beyazın üstüne pembe dantel modeli ne kadar da güzel olmuş değil mi?

Bej rengi tabii ki de çok hoş duruyor. Bunu beyaz dantel ile şahane hale getirmek de sizin elinizde.

Pudra takımlarınıza yakışacak bu modeli kesinlikle es geçmemeniz gerek.

Bir başka halka dantel örneğimiz daha. Bu örneğimizi vitrinlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

En Şahane Çeyizlik Dantel Modelleri