Bu Örgü Modelleri Çok Para Kazandırıyor

Örgü modellerinin çok para kazandırdığını biliyor muydunuz? Büyük ihtimalle bir çoğunuzun bu durumdan haberi bile yok.

Öncelikle örgü modellerinin iyi paralara satıldığını söyleyelim. Her örgü için farklı farklı fiyatlar biçiliyor. Kadınlar yaptıkları el örgülerini satarak para kazanıyor. Bazı kadınlar çarşıda pazarda satıyor bazıları ise sanal alemde. Çeyiz dükkanlarının satın aldıkları örgülerde var. Şimdi biraz konuyu açalım isterseniz;

Kadınlar yaptıkları örgüleri satarak para kazanıyor. Bu örgüler arasında yelekler, şallar, lifler ve bebek örgüleri bulunuyor.

Bazı kadınlar evde boş oturmaktan sıkılarak örgü örme işine girişmiş. Bu işi biraz daha ilerleterek profesyonel hale getirenler var. Yaptıkları örgüleri satarak evin bütçesine katkıda bulunuyorlar. Peki bunları nasıl yapıyorlar?

Para kazandıran örgüler

Örgü örmek için öncelikle tekniklerini öğreniyorlar. Yelek örerken ne yapılır? Patik nasıl örülür? vs. gibi soruların cevaplarını öğrenip eğitimini aldıktan sonra başlıyorlar öğrenmeye. Peki eğitimi nasıl oluyor diye soracak olursanız, bunun için yüzlerce kaynak bulunuyor. Youtube örgü kanalları en büyük kaynak. Örgü siteleri bir diğer kaynaklar arasında.

Peki Bu Örgüler Kaça Satılıyor?

  • Yelekler 100 ile 150 TL arasında satılıyor
  • Bebek örgüleri ortalama 50 ile 100 TL arasında satılmakta
  • Lifler 10 ile 20 TL arası bir fiyata satılıyor
  • Patikler de yine 10 ile 20 TL arasında satılıyor

Ben Örgü Örerek Nasıl Para Kazanırım Diyorsanız

Bunun için öncelikle örgü tekniklerini öğrenmenizi öneriyoruz. Youtube üzerinde bununla alakalı yüzlerce video var. Videoları izleyip kendinizi geliştirerek örgü örmeyi öğrenebilirsiniz. Tüm örgüleri öğrenip çeşitli örgülerde öğrenebilirsiniz, sadece belirli bir kategoride de gidebilirsiniz.

  • Öncelikle örgülerinizi paylaşmak için sosyal medya hesapları açmak gerekiyor
  • Yaptığınız örgüleri bu sosyal medya hesaplarında paylaşın ( örgü resimlerinin net görünmesine dikkat etmeniz gerekiyor.)
  • Takipçi kazanmak için ilk çevrenizden başlayın. Sonra ise örgüyle ilgilenen kadınları takip edebilirsiniz.
  • Paylaştığınız örgüler beğeni aldıkça sipariş almak o kadar kolay olacaktır.
  • Özel mesaj olarak ve yorum yazarak müşterileriniz size ulaşacaktır.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.