Bu Avize ve Aydınlatma Tasarımları ile Evinize Işık Gelsin

Bu avize ve aydınlatma tasarımları ile evinize ışık gelsin. Avizeler ve aydınlatmalar evimizin atar damarı. Bir evi avizesiz veya aydınlatmasız elbette düşünemeyiz. Evimizin odalarına farklı bir renk katan unsurlardır biri. Avize ve aydınlatma ne kadar farklı olursa o kadar çok hoşumuza gidiyor ve kendimizi tarz sahibi ev sahibi ilan edebiliyoruz. Sizler için birbirinden farklı avize ve aydınlatma modellerini derledik. Haydi şimdi hep beraber bu modellere bir göz atalım. Ne dersiniz?

Tarz Sahibi Ev Sahiplerinin Tercihi Avize ve Aydınlatma Modelleri

Özellikle yemek odanıza çok yakışacak daire kristal avize modeli gerçekten de çok şık. Görselde gördüğünüz gibi yemek masası üzerine tercih ederseniz avizeyi daha da şık duracaktır. Bu ince nüansı aklınızdan çıkarmayın.

Asimetrik desen siyah ve beyaz avize özellikle salon ve çalışma odanıza yakışacak şekilde. Bazı hanımlar evini ahşap ağırlıklı severler. Ahşap severlerin tercihi olabilecek nitelikte bir avize modeli. Ben kesinlikle bayıldım ve muhakkak çalışma odamın avizesini bu model ile değiştireceğim.

Hanımlar bu sade ama bir o kadar da şık avize modelini siz hangi odanıza tercih etmek istersiniz? Özellikle duvarlarınızın boyası gri veya antrasit ise bu avize modeli kesinlikle çok yakışacaktır. Bu da aklınızın bir köşesinde bulunsun derim ben.

Yıllardır modası geçmeyen kristal avizeler… Gerçekten kristal avize eve ayrı bir atmosfer katıyor ve sanki kendimizi şato veya sarayda gibi hissediyoruz. E haksız da sayılmayız değil mi?

Bir başka muazzam kristal avize modeli daha… Hanımlar kristaller genellikle misafir odalarımızın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Siz de misafirlerinizi bu avizeler ile farklı ve özel hissettirmek istemez misiniz?

İşte bu avizeye ben bayıldım. Daire içindeki ampuller avize modeline nasıl da farklılık katmış değil mi?

Evinizin Atar Damarı Avize ve Aydınlatma Modelleri