Bu 75 Örgü Çanta Modeli Bu Yıl Çok Dikkat Çekiyor

Bu yılın en çok beğenilen 75 farklı örgü çanta modeli ile karşınızdayız. Bu örgü çanta modellerine gerçekten hayran kalacaksınız. Özenle hazırladığımız bu örgü çanta listesindeki çantalar arasından hangisi sizin favoriniz olacak merak ediyoruz. Her yeni sezonda değişime uğrayan çanta modasını yakından takip eden tüm hanımların çok dikkatini çekecek, örgü çantaları hazırlamak çok kolay. İnce ipler ile örülen çantaların her modelini hazırlayabilirsiniz. Sırt çantası kol çantası bel çantası plaj çantası gibi çok farklı kullanım alanı olan örgü çantalar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Örgü çanta modelleri her geçen gün diğer klasik seri üretim çanta modellerine göre daha çok tercih ediliyor. Bunun en temel nedeni kendi tarzınıza uygun çantayı dilediğiniz kalitede bizzat kendiniz yapabiliyor olmanız. İlla kendiniz yapmak zorunda değilsiniz, beğendiğiniz örgü çanta modelini örgü siparişi alan birine sipariş vererek gayet uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Örgü çantalarda ucuz aksesuarlar yerine kaliteli malzeme kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Çantalar elbiseler gibi olmasa da yük taşıyacağı ve sık kullanıldığı için sandığınızdan daha çabuk deforme olabilir, o yüzden örgü çanta yaparken alabileceğiniz en kaliteli malzemeyi kullanın mutlaka.

Eğer örgü işi yaparak para kazanıyorsanız, ilk defa göreceğiniz modeller size ilk bakışta zor gelebilir. Bu çantaları örerken ilk önce fermuar, kulp, motif gibi aksesuarları birleştirmeyi öğrenirseniz çok daha kolay yapabilirsiniz. Özellikle farklı renklerdeki desenli örgü çanta örneklerini çıkarmak da zor gelebilir, bunları da Youtube’da farklı kanallarda bulunan çanta örgü videoları ile nasıl yapılacağını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu geniş listemizde mutlaka çok seveceğiniz modeller olacak, bunların her biri el işi olmayabilir, bilginiz olsun. Fakat usta ellerde bu çantalardan daha güzel örgü modelleri de çıkacaktır eminiz. Şimdi sizi bu şahane örgü çanta örnekleri ile baş başa bırakıyoruz.

İşte Bu Yılın En Moda Örgü Çanta Modelleri

Şık metal aksesuarla tamamlanmış çok beğeneceğinizi düşündüğümüz örgü çanta modeli.

İçinde örgü iplerinizi saklayabileceğiniz her rengini örebileceğiniz örgü çanta modeli.

Düğünlerde davetlerde kullanabileceğiniz şıklıkta örgü çanta modeli.

Yaprak desenleri ile süslenmiş örgü çanta modeli.

Genç kızların çok tercih ettiği gösterişli örgü çanta modeli.

İnciler ve çiçekler bezenmiş şahane örgü çanta modeli denemelisiniz.

Dört ayrı örgü çanta modelini denemek için zaman kaybetmeyin.

Beğeni rekorları kıran örgü çanta modelinin her rengini örebilirsiniz.

Sadelikten hoşlananların tercih ettiği örgü çanta modeli.

Metal renk zincir askılı örgü çanta tüm kıyafetleriniz ile uyum sağlayacaktır.

Ahşap aksesuarlı bordo renk örgü çanta sizce de çok değişik görünmüyor mu?

Bu yıl çok moda olan yuvarlak püsküllü karışık renk örgü çanta modeli.

Klasik gri renk örgü çanta modellerinden biri.

Spor kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak krem renk harika bir örgü çanta modeli.

Kot parçaları ile tamamlanmış kolaylıkla hazırlayabileceğiniz günlük kullanım için ideal çanta örgü modeli.

Davetlerde kullanabileceğiniz gri renk örgü çanta modeli.

En Trend Örgü Çanta Modelleri

Renk Renk Çanta Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.