Bu 58 İğne Oyası Modelleri Hayal Ettiğinizden Daha Fazlası!

Dehşet verici şıklıkta iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Biliyorsunuz ki en zarif el işi türlerinden biri. Bu iğne oyaları çok şık ve sizin de severek kullanacağınız ve yapacağınız modeller. Kesinlikle bu modellere hayran kalacaksınız demedi demeyin sakın. İğne oyası denilince aklınıza gelen o dehşet verici şıklığı bu modellerde bulacaksınız. Dilerseniz hep birlikte bu iğne oyası modellerine bir bakalım. Ne dersiniz?

Bu İğne Oyası Modelleri Hayal Ettiğinizden Daha Fazlası!

İğne Oyası Modelleri

Birçok yazma ve yazma kenarı iğne oyası modeli ile karşınızdayız. Düz renkte olan bu yazmaların kenarlarına yapılan iğne oyaları gerçekten muhteşem. Üstelik iğne oyasının kullanım alanı sadece yazma kenarı ile de sınırlı değil. Eğer görselde gördüğünüz modeli sevdiyseniz bu modeli havlu kenarlarına, kolyelere ve tespih uçlarına da kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Örnekleri

Tatlı mı tatlı bir iğne oyası modeli ile karşınızdayız. Tek dala iki çiçek iğne oyası modeli çok güzel değil mi? Yazmanıza göre dilediğiniz renkte bu iğne oyası modelini tercih edebilirsiniz. Ne dersiniz?

İğne Oyası

Bu iğne oyası belki de en zariflerin arasında. İnce işçilik ne kadar güzel görüyor musunuz? Ben bu iğne oyası modeline bayıldım doğrusu. Ya siz?

İğne Oyaları

Hanımlar benim en en sevdiğim renk ve iğne oyası modelleri arasında kendisi. Gri renge nasıl da yakışacaktır bu yazma kenarı iğne oyası modeli. Üstelik yazma da iğne oyası da aynı renk olur mu diye düşünmeyin. Elbette olur. Boncuk detayı zaten ayrı bir hava katıp şıklaştırmış yazmayı. O yüzden gözü kapalı bu modeli tercih edebilirsiniz.

İğne

Mavi yazmalarınızı bu renkli iğne oyası modelleri ile değerlendirmeye ne dersiniz? Şahane olmaz mı? Gayet de güzel olacaktır.

Harika mı Harika En Şık İğne Oyası Modelleri