Bu 44 Boncuklu İğne Oyası Modelleri Çok Dikkat Çekiyor!

Gerçekten efsane boncuklu iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Bu oylar hem harika hem de gösterişli. Genellikle iğne oyası gösterişli olsun isteriz. Bu kadar zarif duran bir el işi modeli elbette ki gösterişli durmalı değil mi? Bu işten para kazanıyorsanız, her gün yayımladığımız bu dikkat çekici modelleri çevrenizdekilerle paylaşarak sipariş de alabilirsiniz. Sizler için de birbirinden şahane modelleri derledik. Haydi hanımlar dilerseniz bu iğne oyası modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

En Harika Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Siyah renkli yazmaya elbette ki en çok renkli boncuklar yakışacaktır. Ki yakışmış da değil mi? Rengarenk boncukları düz renkli yazmalara kullanmak daha da iyi olacaktır. Hem yazmayı hem de modeli ayrı bir güzel gösterecektir.

İğne Oyası Modelleri

Tek renk yazmaya benim en çok yakıştırdığım boncuklu iğne oyası modelleri. Siz de çok sevdiniz değil mi? Biz bayıldık resmen muntazam güzel duruyor. Muntazam gösterişli duruyor.

İğne Oyası Örnekleri

Tek renk yazmaya en güzel yakışacak şeylerden biri de pullar. Bu pullu iğne oyası tek renk yazmaların her rengine uygun olacaktır. İğne oyası modeli aşırı sade ve zarif ama pullar bu sadeliğe biraz daha gösteriş katıyor. Yani hem sade hem de gösterişli olmayı başarıyor.

İğne Oyası

Görselde gördüğümüz boncuk modelleri yeni boncuk modellerinden bir tanesi. Rengarenk boncuklar yazma kenarına nasıl da yakışmış değil mi?

Elbette desenli yazmaları da unutmamak gerekir. Renkli ve desenli yazmalara da boncuklu iğne oyası modelleri çok yakışacaktır. Ki yakışmış da. Küçük boncuklar tercih edilmesi doğru bir tercih olmuş. Çünkü yazma desenli ve renkli olduğu için boncukları küçük tercih etmek daha da iyi olacaktır. Tercih edilen boncuğun renkleri de birbiriyle gayet uyumlu.

Boncuklu İğne Oyası Modellerini Hiç Bu Kadar Gösterişli Görmediniz