Birbirinden Şahane 40 Mavi Beyaz Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden şahane mavi ve beyaz tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Bu tığ oyaları kesinlikle seveceğiniz nitelikte. Tercih ettiğimiz renkler tığ işi için vazgeçilmez renkler. Mavi ve beyaz renginin uyumu tığ oyası için enfes renkler. Sizin seveceğinizi düşündüğümüz bu iki renk ve tığ işi oya modelleri gerçekten muntazam. Haydi hanımlar şimdi sizinle beraber bu tığ oyalarını inceleyelim. Ne dersiniz?

Tığ Oyaları İçin Vazgeçilmez İki Renk Mavi ve Beyaz

Tığ İşi Oya Modelleri

Mavi yazmaya nasıl da yakışmış değil mi tığ oyaları. Bu tığ oyaları boncuklu olması sebebi ile düz renk yazmayı bile çok şık göstermiş. Değil mi?

Tığ İşi Oya Örnekleri

Rengarenk yazmalarınızın da vazgeçilmezi olacak bu mavi tığ oyası. Biz çok sevdik. Sizin de seveceğinize eminiz.

Tığ Oyası

Beyaz yazmaya en yakışan renklerden biri pembe ve yeşil ama genellikle beyaz yazmaya her renk çok yakışacaktır. Haydi hanımlar siz de kendi zevkinize göre bu tığ işi oya modelini farklılaştırın. Ne dersiniz?

Tığ Oyaları

Beyaz yazma kenarına dediğim gibi her renk uyacaktır. Ve beyaz yazma kenarında her rengi görmek mümkün. Siz de bu yarım çiçekli tığ işi oya modelini denemeye ne dersiniz?

Tığ İşi

Beyaz yazmanın vazgeçilmezi sıralı renkli çiçekli tığ oyaları. Mükemmel olmamış mı?

Beyaz yazma kenarına yeşil ve pembe rengi tığ oyası ile beraber nasıl da yakışmış değil mi hanımlar? Biz bayıldık ya siz? Bence siz de çok severek kullanacaksınız bu modeli.

Saks mavisi yazmaya en güzel yakışacak şey tabii ki renkli tığ oyaları. Dilerseniz boncuk detayı da ekleyebilirsiniz.

Bu çiçekli tığ oyaları da harika. Tığ işi gerçekten zariflik katacak size. Ben bu modeli beyaz yazma kenarına tercih edeceğim. Siz de dilediğiniz renk ve model yazmalarınıza tercih edebilirsiniz.

En Güzel ve En Tercih Edilesi Tığ İşi Oya Modeli