Birbirinden Şahane 38 Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Birbirinden şahane tığ işi boncuklu oya modellerini hala görmediniz mi? Bu tığ işi oya modellerini zaten en çok sevdiğiniz şey hanımlar. Bu işten gelir elde eden hanımların da en çok sipariş aldıkları tığ oyası modellerinden biridir. Sizin kafanız karışmasın en güzel tığ oyası modellerini görün diye bunları bir araya getirip derledik. Şimdi bu tığ işi modelleri incelemeye hazır mısınız?

En Güzel 38 Farklı Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Bu pembe boncuklu tığ işi modeli kesinlikle tercih edecekleriniz arasında. Biz çok sevdik sizin de çok seveceğinize, bu örneği yapacağınıza ya da yaptıracağınıza eminiz.

Bu renkler nasıl da efsane değil mi? Hanımlar küçük boncuklar tığ işi modelini nasıl da zarif gösteriyor. Özellikle tığ işi oyayı boncuğun rengiyle patlatırsanız dikkat çekici olacaktır.

Toz pembe olan bu görseldeki model yine boncuk ile şahane durmamış mı?

Mutlaka inci boncukları tercih etmelisiniz hanımlar. Elbette şahaneliğimizden ödün veremeyiz ve yazmalarımız da bir o kadar önemli.

Kadife boncuklar yazmalarınıza ve tığ işi oya modelinize ayrı bir farklılık ve tatlılık katacaktır. Bu yeni modeli siz de denemelisiniz.

Benim çok sevdiğim tığ işi modellerinden biri daha… Çok zarif ve tatlı duruyor. Görsele her baktığımda modeli tekrar seviyorum.

En çok tercih edilen boncuk modelimiz görseldeki modeldir. Siz de bu boncuk modelini istediğiniz renk tığ işi oya modellerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Çok tatlı bir tığ işi boncuklu oya modeli değil mi?

Rengarenk boncuklar en çok da tek renk yazma kenarına tığ işi oya modellerinde yakışmıyor mu?

Beyaz ve pembe tığ işi oya modelinin beyaz boncuk ile o şahane kombinasyonu…

Rengarenk boncuklar vazgeçilmezimiz. Ve kesinlikle tercih edilmesi gereken tığ işi oya modeli.

Birbirinden Efsane Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri