Birbirinden Kullanışlı En Güzel 40 Tığ İşi Lif Modeli

Birbirinden kullanışlı ve güzel 40 tığ işi lif modelini görmeye ne dersiniz? Bu tığ işi lifler birbirinden güzel ve kullanışlı. Lif örnekleri kesinlikle evimizin, banyomuzun vazgeçilmezi. Özellikle Türk kültüründe tığ işi liflere oldukça sık rastlanır. Ve sürekli olarak yenilediğimiz lifler için çeşit çeşit modeller şart derim. Lifler farklı farklı materyallerle işlenebilir. Ama bizim burada ele alacağımız konu ve materyal tığdır. Şimdi bu tığ işi lif örneklerini hep birlikte inceleyelim.

En Çok Kullanılan Tığ İşi Lif Modelleri

Bu görseldeki tığ işi lif modellerine baktıkça bakasınız gelecek eminiz. Çünkü biz baktıkça bakıyoruz. Ne kadar yeni tığ işi modeller eklenmiş liflere değil mi? Ben özellikle hepsinden yapacağım.

Görselimiz tam olarak net değil fakat ne olduğu belli değil mi hanımlar? Beyaz lifin üzerine bordo çiçekler eklenmiş. Ve bu tığ işi lif modeli farklı ebat ve şekillere uyarlanmıştır.

İşte bu… Bir lif hem bu kadar sade hem bu kadar şık olabilirdi. İki renk olması lifi ayrı bir güzel yapmıyor mu sizce de ?

Çilek desenli tığ işi lif modelimiz gerçekten de çok güzel değil mi? Farklı farklı lifler mevcut hanımlar bunu biliyorsunuz. Bu tığ işi lif modeli elimizi soktuğumuz keselendiğimiz lif modeli. O yüzden de büzgü detayı var. Ve bu tığ işi lif modeli de çok kullanışlı.

En çok tercih edilenler arasında bu uzun tığ işi lif modeli de var. Sizce de çok tatlı değil mi ya? Rengi de ayrıca hoş.

Hanımlar tığ işi lif modelini çıkardıktan sonra istediğimiz ebatta ve geometrik desende bunları işleyebiliriz.

Çeşit çeşit birbirinden güzel çiçek desenli tığ işi lif modelleri…

Bu balık şeklindeki tığ işi lif modeline çocuğunuz bayılacak. Banyo yapmayı sevmeyen çocuklara göre… Şirin mi şirin. Çocuğunuz artık banyo yapmayı çok sevecek.

En Tercih Edilen Tığ İşi Lif Modelleri