Birbirinden Kolay 53 Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden kolay tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Bu oya modelleri kolay örnekler arayanlar için birebir. Hanımlar olarak genelde pratik ama güzel tığ oyası arıyoruz değil mi? Benim de arayış içinde olduğum bir durum bu. Sizler için birbirinden güzel hem de en pratik yapabileceğiniz oya modellerini derledik. Tığ oyaları hem sade hem de renkleri ve detayları ile gösterişli. Yani anlayacağınız hepsi bir arada hanımlar. Haydi o halde hep beraber sizler için derlediğimiz bu tığ işi oya örnekleri bizleri bekliyor, hemen incelemeye başlayalım.

53 Kolay Tığ İşi Oya Modeli

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Yazmaların vazgeçilmez tığ oyalarından bir model ile sizlerleyiz. Bu tığ işi oya modelini hemen hemen herkes biliyordur. Değil mi? Bu model hem muazzam hem de güzel hem de yapması aşırı basit. Sizi de bu tığ işi oya modelini yapmaya davet ediyorum. Ne dersiniz?

Tığ İşi Oya Modelleri

Basit mi basit tığ oya modeli ile sizlerleyiz. Bu yazma kenarı modeli hemen hemen her yazmanıza uyacak şekilde. Hem düz renk hem de desenli yazmalarınızın vazgeçilmezi olacak.

Tığ Oyası Modelleri

Ben bu görselde gördüğünüz tığ işi oya modeline bayıldım hanımlar. Genellikle desenli yazma tercih etmem fakat bu desenli yazmaya da yazma kenarına yapılan tığ işi oya modeline bayıldım. Renklerin ve modelin uyumuna zaten diyecek bir şey yok. Her şey ahenk içinde.

Tığ İşi

Çiçekli tığ oyası hepimizin vazgeçilmezi. Bu tığ oyasını hem düz renk hem de desenli yazma kenarı modeline uygulayabilirsiniz. Efsane olacaktır. Sizce de öyle değil mi?

Tığ oyaları

Dilerseniz görselde gördüğünüz gibi tığ oyalarının çiçeklerini önceden hazır edip sonra bunları yazma kenarlarına işleyelebilirsiniz.

Kanatlı tığ işi oya modeli sizce de güzel değil mi? Dilediğiniz renkte yapabilirsiniz hanımlar. Hem de yapımı çok basit ve sizi de yormayacaktır.

Birbirinden Kolay Yapılan Tığ İşi Oya Modelleri