Birbirinden Gösterişli 42 Mor Pembe Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden gösterişli mor pembe tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Tığ işi hayatımızın özellikle biz hanımların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Tığ oyaları yazmaya farklılık ve renk katıyor. Zaten tığ oyası olmadan da bir yazmayı düşünmek pek mümkün olmuyor. Sizler için birbirinden şahane tığ işi oya modelleri derledik. Hazırsanız hep beraber bu modelleri inceleyelim. Ne dersiniz?

Birbirinden Güzel Mor Pembe Tığ İşi Oya Modelleri

Mor Pembe Tığ İşi Oya Modelleri

Harika mı harika bu mor tığ işi oya modeli. Gerçekten de efsane durmuyor mu? Yazma kenarı tomurcuk oya desenleri farklı bir hava katıyor.

Morun alıcı bir rengi olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu mor tığ işi oya da gerçekten muazzam duruyor. Kullanılan boncuklar da ayrı bir hava katmış. Size de öyle gelmiyor mu?

Pembe rengi zaten hayatımızın her alanında vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. Bu pembe desenli yazmaya pembe çiçekli tığ oya modeli de gerçekten çok yakışmış. Siz ne düşünüyorsunuz?

Pembe yazmaya boncuklu tığ oyası nasıl da güzel. Tığ oyaları boncuklar ile daha da gösterişli kılabilirsiniz. Ne dersiniz? Biz açıkçası bu tığ işi oya modeline bayıldık. Ya siz?

Açık pembe yazmaya en güzel o tonun bir açığı ya da bir koyusu giderdi. Gerçekten muntazam görünüyor.

Mor yazma kenarına ilk tercihimiz mor tığ oyası oluyor. Mor tığ oyasının yanına da bir renk eklemek istediğimizde bu renk muhakkak pembe oluyor. Görselde de gördüğünüz gibi ne kadar da uyum içerisindeler değil mi? Biz bu tığ işi oya modelini çok sevdik siz de severek evinizde günlerde veya oturmalarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Beyaz yazmaların da vazgeçilmez tığ oya rengi elbette pembe oluyor. Görsel de gördüğümüz tığ oyası hem sade hem de naif. Sizce de öyle değil mi?

En Şahane Pembe Mor Tığ İşi Oya Modelleri