Birbirinden Farklı 55 Şiş İle Yapılan Örgü Modelleri

Birbirinden farklı 55 şiş ile yapılan örgü modelleri ile sizlerleyiz. Bildiğiniz gibi hanımlar örgü örnekleri çeşitli materyallerle yapılıyor, bunlardan birisi de şiş ile yapılan örgüler. Bu modeller diğer materyallere göre daha kalın ve sıcak tutacak cinsten. Yoğun istek üzerine şiş örgüleri sizin için derledik. Haydi hanımlar dilerseniz bu örgü modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

En Çok Sevilen ve Tercih Edilen Şiş İle Yapılan Örgü Modelleri

Pembe gönlüm sende örgü modeli… Ne kadar da zarif ve şık duruyor değil mi hanımlar. Bu örgü örneğini dilediğiniz yerde kullanabilir bu örgü örneğiyle dilediğiniz modeli elde edebilirsiniz. Yeleklerde, hırkalarda, şallarda her yerde kullanılabilecek tarzdan bir örgü modeli.

Şiş ile yapılan bu bebek yelek örgü modeli gerçekten de çok şık. İsteğinize göre örgüleri kalın veya seyrek veya sık yapabilirsiniz. Örgülerinizin bu şekilde olması ipliğe değil kullanılan şişin numarası ile doğrudan alakalıdır. Şiş numaralarınıza göre dilediğiniz yelek örgü modelini elde edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz bebek yelek örgüsü de gerçekten çok muhteşem. Bu modellere biz bayılıyoruz. Siz de çok bayılacaksınız. Şimdiden bu müthiş şiş ile yapılan örgü örneklerinin modellerini çıkarmaya başlayın. Ne dersiniz?

Yağ yeşili rengi örgülerde çok hoş duruyor. Özellikle şiş ile yapılan örgü modelinde daha da şık durmamış mı ne dersiniz?

Şiş ile yapılan tomurcuklu örgü modeli de gerçekten çok güzel. Ve bu yıl en çok tercih edilen örgü modelleri arasında yer alacak. Siz de şimdiden bu örgü modelini yapmaya ne dersiniz? Bence çok hoş duracaktır. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Bebek örgü modellerine artık diyecek bir lafımız yok. Gerçekten diyecek bir şey bulamıyoruz o kadar tatlı ki. Hele ki bu bebek örgü modeli şiş ile yapılmış ise daha tatlı duruyor.

En Tatlı Şiş İle Yapılan Örgü Örnekleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.