Birbirinden Farklı 40 Ters Düz Örgü Modelleri

Birbirinden farklı ters düz örgü modelleri ile karşınızdayız. Bu örgüler en çok tercih edilen örgülerden… Genellikle ters düz örgü modelleri kolay yapılır ve basittir. Ve oldukça da çok görüntüsü vardır. Biz de sizler için bu kez ters düz örgü modellerine ağırlık verelim dedik. Bu ters düz örgü modellerini pek çok yerde kullanabilirsiniz. Hırka, yelek, patik aklınıza ne geliyorsa… Şimdi sizlerle birlikte bu birbirinden farklı ters düz örgü modellerini bir inceleyelim hanımlar.

En Tercih Edilen Ters Düz Örgü Modelleri

Ters Düz Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz üzere atkıda ters düz örgü modeli kullanılmış. Bu örgü modeli gerçekten her şeye çok yakışıyor. Zaten atkılarda da en çok tercih edilen örgü modeli ters düz örgü modelidir. Dilediğiniz renk ve desende bu örgü modeli elde edebilirsiniz. Muazzam bir örgü modeli…

Ters Düz Örgü Örnekleri

Yine ters düz örgü modeli fakat biraz daha farklı desenlerde. Oldukça fazla çeşidi olan bu örgüler sizin de rahatlıkla kullanabileceğiniz türde. Biliyorsunuz ki örgüler hepimizin vazgeçilmezi ama özellikle de bebeklerin. Bebek örgü modelleri genellikle çok sık tercih edilen örgüler arasında. Bu ters düz örgü modelini de bebek yelek,hırka, bere, atkı, patik örgü modellerinde de kullanabilirsiniz.

Örgü modelleri

Sık örülmüş ters düz örgü modeli sizin de çok dikkatinizi çekmiyor mu? Şimdiden bu örgü modellerini gördükçe acaba ne örsem diye düşünmüyor değilsiniz sanırım…

Örgü örnekleri

Görselde gördüğünüz örgü modelinden çok güzel atkı olur hanımlar. Hazır kış kapıda kazma kürek kazdırırken bu ters düz örgü modeli ile yapılmış atkı örgü modelini yapmaya başlayın. Ne dersiniz?

Örgüler

Ters düz örgü modelinden önce örgünün rengi dikkatinizi çekmedi mi? Gerçekten de çok hoş bir renk ve çok güzel duruyor. Sizce?

En Kolay Yapılan ve Bir O Kadar da Şık Ters Düz Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.