Birbirinden Farklı 36 En Güzel Dantel Örnekleri

Birbirinden farklı en güzel dantel örneklerini görmeye ne dersiniz? Hanımlar en çok aradığımız şey genelde her konuda farklılıktır. Farklı olsun, sırada olmasın, güzel olsun kaygısı hemen hemen her kadın da ben de dahil elbette vardır. Sizleri düşünerek en farklı ve en güzel dantel örneklerini bulmaya çalıştık. Umarım beğenirsiniz. Şimdi hep beraber bu en güzel dantel örneklerine göz atalım mı?

En Güzel ve En Farklı Dantel Örnekleri

Vitrin dantel örneğinden başlayalım. Kullanım alanının en çok olduğu yer vitrin ve masalar olan danteller vitrin dantel örneği ile karşımıza çıkıyor. Hanımlar vitrinlerimizi şık gösteren şey muhakkak ki dantellerdir. Tabii vitrinin içindeki objelerde çok önemli. Eğer vitrininizdeki eşyalar çok şatafatlıysa dantel modelini olabildiğince sade seçmek gerekir. Bu görseldeki model tam da sizin vitrininize göre.

Ne kadar da el emeğinin belli olduğu bir dantel örneği… Hanımlar sık işlenmiş bu dantel modelini çok seveceksiniz. Biz çok sevdik.

Danteller elbette sadece beyaz olmaz. Görselde de anlayacağımız üzere renkli iplikler de tercih edilebilir. Renk seven hanımları bu görselin altına topluyoruz. Gerçekten çok hoş ve tercih edilmesi gereken bir dantel modeli. Ben şimdiden tercih ettim, ya siz?

Benim severek tercih edebileceğim bir dantel modeli daha… Sizin de çok seveceğinize eminiz. Ama dantel modelini böyle güzel gösteren şeylerden biri de renkler. Renkler derken tabii ki de doğru kullanılan renkler. Hanımlar bazen hangi renk hangi renge yakışır pek kestiremiyoruz. Bunu internetten de araştırarak bulabilirsiniz ve doğru renkler tercih ederek modeli daha da şahane gösterebilirsiniz.

Sade ve bir o kadar da zarif bir dantel örneği daha. Bu örneği fiskos masalarınıza gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Daha çok detay olan bu dantel örneğimiz de en çok sevilenler arasında. Bazen detayların çok olması bizim vaktimizi alabiliyor. Ama hanımlar varsın zamanımızı alsın buna değmez mi?

Tercih Edilmesi Gereken En Güzel Dantel Örnekleri