Birbirinden Farklı 35 Yeşil Pembe İğne Oyası Modelleri

En sevilen 35 farklı yeşil ve pembe iğne oyası örnekleri ile sizlerleyiz. Hanımlar en vazgeçemediğimiz renklerden biri olan pembenin hemen hemen her iğne oyası modelini sizler için derledik. Bunun yanında diğer en çok tercih edilen renklerden biri olan yeşil renginin kullanıldığı iğne oyaları da derledik. Ve bu iki rengin iğne oyası modellerini sizler için güzelce harmanladık. Haydi hanımlar gelin bu iğne oyası örnekleri bizleri bekliyor, hemen inceleyelim.

En Sevdiğiniz Renkler İğne Oyası Modelleri ile Buluşuyor

Öncelikle hanımlar şunu belirtmek istiyorum. Hem yazma renginde pembe rengini hem de yazma kenarı iğne oyası modelinde geçen pembe renkleri bir araya getirdik. Şimdi bunları sizin için yorumlayalım. Görselde gördüğünüz model farklı ve benzersiz bir model. Daha çok çam ağacı, üçgen veya çileğe benzeyen bu modeli kolaylıkla yapacağınıza inanıyoruz. Haydi hanımlar siz yaparsınız ve kesinlikle bu modelden en az bir tane evinizde olmalı.

Diğer bir model ile karşınızdayız. Model efsane değil mi sizce de? Yazma kenarındaki iğne oyası örneği ise takdire şayan. Kesinlikle uyum mükemmel. Yazma rengi ve iğne oyası harika gözüküyor.

Benim de en sevdiğim yeşil tonundan olan bu yazmaya elbette renkli iğne oyası modeli giderdi. Küçük kurdele iğne oyası modeli nasıl da zarif durmuş değil mi? Bu iğne oyası örneği sizi de zarif gösterecektir.

Pembe yazmaya en çok yakışacak renklerden biri de beyazdır. Beyaz iğne oyası modeli elbette pembe yazmaların vazgeçilmezi. Ve detay da eklenirse harika duruyor. Örneğin boncuk detayı yazmanın tonu veya renginde olursa çok hoş bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Rengarenk pembe yazmaya da rengarenk iğne oyası modeli sizce de hoş olmaz mı? Hanımlar yapmış ve olmuş da… Siz de denemelisiniz.

Görünce Çok Seveceğiniz İğne Oyası Modelleri