Birbirinden Efsane 40 Serum Halkalı Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden efsane serum halkalı tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Bu oya modelleri sizin de ilginizi çekecek nitelikte. Tığ oyası yazma kenarlarını en çok şık gösteren el işi modellerinden biri. Sizin de en çok sevdiğiniz el işi modellerinden biri. Tığ oyaları pullu, boncuklu, halkalı şeklinde bir çok yazmaya gösteriş katacak detaylar ile bizlerle buluşuyor. Bu sefer ise serum halkalı tığ işi oya modelleri ile karşımızda. Sizler için de en güzel serum halkalı tığ oyalarını seçtik. Dilerseniz hep beraber bu modellere bir göz atalım. Ne dersiniz?

İçinizi Isıtacak En Gösterişli Serum Halkalı Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi Oya Modelleri

Serum halkaları hiç daha önce tığ oyalarında kullanmış mıydınız? Kesinlikle kullanılan boncuklar kadar şık bir detay üstelik sizin de seveceğinizi düşünüyoruz. Muhakkak sizin de beğeneceğiniz bu serum halkaların da maliyeti oldukça da düşük. El işinden gelir elde eden hanımların da bu serum halkalı tığ işi oya modellerini görmesi muhakkak gerekiyor. Bilenler zaten bu serum halka modelini yapıp kazancına kazanç katıyor.

Tığ İşi Oyalar

Bu serum halka modellerini dilediğiniz renkteki iple çevreleyebilirsiniz. Sizin de rahatlıkla yapabileceğiniz bu serum halkalı tığ oyası herkesin gözdesi olacak. Çok şık değil mi sizce de? Açıkçası ben bayılıyorum bu modele. Siz de çok sevecek ve sevmekle kalmayıp hemen bu modeli yapacaksınız.

Tığ Oyaları

Birden fazla serum halka kullanıp çiçek halinde de tığ oyanızı oluşturabilirsiniz. Zaten serum halkaların ebatları değişiyor. Daha küçüklerini alıp görselde gördüğünüz çiçek modelini elde edebilirsiniz.

Tığ Oyası

Bizim çok sevdiğimiz modellerden biri görseldeki model. Hem şık hem de gösterişli değil mi?

Tığ İşi

Daha büyük ağır ve gösterişli tığ oyası sevenler içinde bu model birebir. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu model gerçekten de güzel değil mi?

Serum Halkalı Tığ İşi Oya Modelleri ile Farklılık Yaratmaya Ne Dersiniz?