Bir Günde Yapılan 35 Kolay Tığ İşi Oya Örnekleri

Bir günde yapılan tığ işi oya örnekleri ile sizlerleyiz. Tığ işi oya modellerini sevdiğimiz kadar bu bu tığ oyası yaparken o kadar uzun harcamak da istemeyiz. Ve en çok arattığımız şeylerden biri de kısa sürede yapılan hatta bir günde yapılan tığ oyaları ve kolay örneklerdir. Sizlerle beraber bu tığ işi oya modelleri arasından seçtiğimiz en güzel örneklere bir göz atalım. Haydi hanımlar şimdi sizinle beraber bu bir günde yapılan tığ işi oya modellerini inceleyelim. Ne dersiniz?

En Kısa Sürede Yapılan Tığ İşi Oya Modelleri

Bu tığ işi oya modelimiz görselden de anlayacağınız üzere çok kolay ve yapımının kısa süreceği bir tığ işi oyasıdır. Hanımların en çok tercih ettiği bu model her yazmada da kullanılabilir.

Bu mor yazmaya bu çiçekli iğne oya modeli sizce de çok hoş olmamış mı? Bu tığ işi oya örneği gerçekten göründüğü kadar zahmetli değil. Yapımı da oldukça kolay. Her hanım rahatlıkla bu tığ işi oya modelini yapabilir. Siz de yapmaya ne dersiniz hanımlar?

En kolay yapılan tığ işi oya modellerinden biri daha. Bu tığ işi oya gerçekten de çok az bir vaktinizi alacak hatta bir günde bile bitirebilirsiniz. Ve bu tığ işi oya modelini dilediğiniz yazmanızda dilediğiniz rengi kullanarak yapabilirsiniz.

Enfes mi enfes bir tığ işi oya modeli daha. Bu da çok basit ve gösterişli bir tığ işi oya modeli değil mi hanımlar?

Hanımlar bu soft renk yazmaya bu yazma kenarı tığ işi oya modeli sizce de çok hoş durmamış mı? Üstelik bu hoşluğa kısa bir sürede siz de sahip olabilirsiniz. Gerçekten yapması oldukça basit ve basit olmasından kaynaklı oldukça az zamanınızı alacaktır.

En Az Zaman Alan Tığ İşi Oya Modelleri