Beğeni Rekorları Kıran Örgü Modelleri Aklınızı Alacak

Bu yılın beğeni rekorları kıran örgü modelleri aklınıza başınızdan alacak. Her türlü örgülerde kullanılan modelleri buradan inceleyin!

Örgü Modellerinde Farklı Tasarımlar

Örgü modelleri, oldukça zevkli yapılan uğraşlar arasındadır. Boş vakitleri geçirmenin en güzel yollarından biri de birbirinden şık örgü tasarımlarıdır.

Örgü yapılışları için, birçok örgü sitesinden yardım alınabilir. Örgüye ilk başlayan kişiler bile rahatlıkla bu şekilde, farklı modelleri yaratabilecektir. Farklı modellerde kazaklar, yelekler, şallar son derece rahat bir şekilde örülecektir. Örgü tasarımları, kişiye özel olması açısından da son derece özgün ve kalitelidir. Dışarıdan alınacak olan konfeksiyon modellerine nazaran, son derece farklı bir duruşa sahiptir. Ayrıca, kişinin emeğini yansıtması açısından da oldukça özeldir. Renkli ve farklı desenlerde örgü modellerini yaratmak için biraz sabır yeterlidir.

Emek ve Sabır İşi Örgü Modelleri

Emeği ve sabrı yansıtan örgü modelleri gerek duruşu gerekse kalitesi ile şık görünecektir. Mevsimine uygun olarak yapılan kışlık ya da yazlık örgüler, farklı iplikler ile örülecektir. Yazlık örgülerde kullanılan iplikler, serin tutacak özellikte ve kalitededir. Yazın giyilebilecek bol ve dökümlü yelek ve bluz tasarımları, örgüler ile yapılabilir. Bunun için tek ihtiyaç duyulan, şiş ve uygun iplik yumaklarıdır. Klasik ve spor tarzda farklı modellerde kazaklar tasarlanabilir. Ayrıca, örgüler ile hediyelik tasarımlar da yaratılabilir. Kişinin emeğini yansıtması nedeniyle de son derece kıymetli olacaktır. Örgü kazak ve yelekler, duruşu itibari ile son derece ağır ve kalitelidir. Biraz emek ve sabır ile birbirinden şık modeller, rahatlıkla örülebilecektir.

Beğeni Rekorları Kıran Örgü Modelleri

Kolay Boncuklu Lastik Örgü Modeli