Beğeni Rekorları Kıran 48 Tığ İşi Oya Modelleri

Beğeni rekorları kıran tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz hanımlar. Bu tığ oyası örnekleri birbirinden güzel ve en çok beğenilen tığ işi oya modelleri. Bu modelleri sizlerle beraber incelemek için can atıyorum. Çünkü bu tığ oyaları çok zarif bir el işçiliğine sahip. Haydi hanımlar vakit kaybetmeden bu tığ işi oya modellerini inceleyelim.

En Çok Beğenilen Birbirinden Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Mor yazmaları ve mor rengini her zaman çok sevmişimdir ve can alıcı bulmuşumdur bu modeller tam sa size göre. Ve düz renk yazmaları düz renk tığ işi oya modeliyle kullanıyorsak modeli ve yazmayı en gösterişli yapacak olan şey boncuklardır. O halde bu tığ işi oya modelini denemeye ne dersiniz hanımlar?

Bu güzel mi güzel renk efsane. Üstelik tam da sonbahar rengi. Biz çok sevdik hem rengi hem tığ işi oya modelini hem de boncukları. Sizce çok hoş değil mi?

Düz pembe renk yazmalara en çok yakışacak şeylerden biri de renkli tığ işi oya modelidir. Sizce de çok hoş değil mi?

Mavi ve beyazın uyumu efsane. Bu uyumu yazmada ve tığ işi oya modelinde yakalamak ise oldukça başarılı olmuş.

Düz renk pembe yazmaya yine pembe renk tığ işi oya modeli giderdi ve yanına da mor elbette. Bu tığ işi modeli de en çok beğeni alanlar arasında.

Beyaz yazma ve tülbentlerin vazgeçilmezi elbette renkli tığ işi oya modelidir. Sizce de öyle değil mi?

Yapılışı kolay ve zarif olan bir tığ işi modeli daha…

Kesinlikle her hanımın evinde olması gereken bir renk. Acı kahve yazma kesinlikle evlerimizde bulunmalı. Çünkü çok hoş bir renk ve her hanıma da yakışıyor. Yazma kenarına da beyaz tığ işi oya modeli. Efsane…

Birbirinden Efsane 48 Farklı Tığ İşi Oya Modeli