Beğeni Rekorları Kıran 42 Farklı Bayan Patik Örgü Modelleri

Beğeni rekorları kıran 42 farklı bayan patik örgü modelleri ile sizlerleyiz. Bu örgü modellerine resmen aşık olacaksınız. Patikler bizim için büyük önem taşıyor. Hele ki kış ayları da gelmişken ihtiyacımız da oluyor. Örgü her anlamda detaylar da eklendikçe şık bir görüntü sağlıyor bize. Biz de bu şık görüntüyü elbette çok seviyoruz. Örgüler muhakkak hem görüntü yönünden hem de kalınlık yönünden bizi sıcak da tutuyor. Çok amaçlı diyebiliriz yani. Sizler için ise birbirinden güzel örgü modelleri derledik. Sitemizde birbirinden harika anlatımlı yapılışları ile örgü modelleri de mevcut onları da inceleyebilirsiniz. Dilerseniz hep birlikte bu bayan patik örgü modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

En Çok Beğenilen Bayan Patik Örgü Modelleri

Patik Örgü Modelleri

Can alıcı mor renkli bayan patik örgü modeli ile başlamak istiyorum. Bu örgü modeline siz de bayılacaksınız. O kadar eminiz ki… Simli iplerden yapılmış bu örgü modeli hem size şıklık ve gösteriş katacak hem de ayağınızı sıcacık tutacak. Muhakkak bu örgü modelini denemelisiniz.

Örgüler

Babet modelinde olan bir patik örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu örgü modeli harika değil mi hanımlar? Biz resmen aşık olduk. Bayıldık. Ev içinde de şık olmak isteyen hanımlar için birebir patik örgü modeli… Bu patik örgü modeli hem de oldukça sipariş alan modellerden. Açıkçası ben de çok beğendim bu modeli. Siz dilediğiniz renk ve ip modellerinde tercih edebilirsiniz elbette.

Örgü Modelleri

Düğme detaylı patik örgü modeli sizlerin de ilgisini çekecek nitelikte. Ne kadar da güzel duruyor değil mi? Ben bu örgü modeline bayıldım. Ya siz?

Anlatımlı Örgü Modelleri

Benetton yeşili bir patik örgü modeli ile karşınızdayız. Bu patik örgü modeli hem rengiyle hem de modeli ile ne kadar da ilgi çekiyor değil mi? Açıkçası bizim ilgimizi fazlasıyla çekmeyi başardı.

Bizim de Çok Sevdiğimiz Sizin de Tercih Edeceğiniz Bayan Patik Örgü Modelleri

Patik Örgü Yapılışı
Örgü patik anlatımlı yapılışları
Örgü örnekleri
güzel ve yeni örgü örnekleri