Bambaşka Bir Örgü Püsküllü Buğday Başağı Lif Battaniye Modeli Yapılışı

Bambaşka bir örgü lif battaniye modeli ile karşınızdayız. Püsküllü buğday başağı lif örgü modelini ayrıca bebek battaniye örneklerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. “Örgü yolum” youtube kanalının başarılı anlatımıyla bu güzel örgüyü hemen öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Şimdiden kolaylıklar diliyoruz.

Örgü işi için gerekli olan ekipmanlardan en çok tığ ve şiş kullanılır. Bu ekipmanların kalınlıkları örgü modelleri türüne göre değişiklik gösterir. Pek çok ip türü de örgü örmek için kullanılır. Lif, battaniye modelleri ile kazaklar, yelekler, çoraplar, masa örtüleri, hırkalar, şallar, koltuk örtüleri, eldivenler ve bere gibi örgü sık kullanılan eşyalar da örgüler tercih edilebilir.

Geçmişten günümüze kadar örgü her zaman en önem verilen konuların başında gelmektedir. Her anne ve anne adayı bebeği için örgüler tercih etmektedir. Sıcak tutması bakımından el emeği ürünler tercih edilir. Örgüler de çok fazla model çeşidi bulabilmek mümkündür. Bazı modeller tek ip ile örülürken bazı modeller birden fazla ip ile örülmektedir.

Kışlık Örgü Modelleri

Bilhassa kış ayları için kullanabileceğimiz kalın yün eldivenler, değişik bereler, farklı modellerde kazak ve hırkalar mevcuttur. Bunları daha sağlam ve isteğimize daha uygun biçimlerde oluşturabilmek için kendiniz de örme şansına sahipsiniz. Bunun için internet üzerinden alabileceğiniz motifler ve örgü biçimleri ile sizlerde kendi giysi modellerinizi örme şansına sahip olabilirsiniz. Kış döneminde ki birçok kıyafetinizi böylece kendiniz tasarlama imkanınız mevcut olacaktır.

Püsküllü Buğday Başağı Örgü Lif Battaniye Modeli Anlatımlı Yapılışı

Bu güzel örgü lif, battaniye modelini beğendiyseniz, aşağıda bulunan diğer harika modellerimize de göz atabilirsiniz.

Çok Beğeneceğiniz Örgü Lif Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.