Bakmayan Pişman Olacak En Güzel 24 Tane Örgü Modelleri

En güzel örgü modellerini bir araya topladık. Bu modellerini incelemeyen bin pişman olacak.

Örgülü Hayatlar

Hiç kuşkusuz birçok bayanın özelliklede ev hanımlarının en sevdiği meşgale örgü örerek bir şeyler üretmektir. Evlerinde TV izlerken, çay kahve eşliğinde misafir ağırlarken hatta bebeklerini sallarken bile ellerinden bırakamadıkları örgüler hayatlarının en güzel ve faydalı alışkanlıkları haline gelmiştir.
Bayanlar örgü örerken hem vücutlarını hem beyinlerini aktif halde tutarken bir yandan da bir şeyler üretebilmenin tadına varırlar. Bu sevdaları yazın kullandıkları yazlık örgüler, kışında kullandıkları kışlık örgüler ile kendini gösterir.

Kazanmanın En Keyifli Hali

Bayanların evlerinde bazen arkadaşlarıyla bazen çay ve kahve eşliğinde bazen de tv izlerken yaptıkları örgülerle hem can sıkıntılarını gidermekte hem de kazanç fırsatları oluşturmaktadırlar. Yapılan yelekler, çeşitli kadın örgüleri ev hanımları için kazanmanın en kolay ve en keyifli halidir.
Uzun süre kullanıma sahip olmaları renk ve çeşitliliği sayesinde her zevkteki kişiye hitap ediyor olması her dönem ve mevsimde insanların ilgi odağı olmuş insanları almaya yönlendirmiştir. Tarz sahibi kişilerin en sevdiği parçalardan olması da alım potansiyelini artırmıştır. Hatta günümüzde ev teksti ile de kombinlenmesi pike kırlent gibi parçaların vazgeçilmez unsurları arasında yerini almıştır. Aynı zamanda çeşitli dekoratif ürünlerde, yatak örtülerinde de örgü esintilerine rastlanmaktadır. Hayatımızın içerisine böylesine yerleşmiş bir gelenek halini almış örgülerle iç içe yaşamak hayatımıza renk katmıştır. Kazanmanın en keyifli halini yaşamak için ihtiyacınız olan tek şey istediğiniz renk iplikler ve bir tığdır.

24 En Güzel Örgü Modelleri

Örgü Ajurlu Dikişsiz Patik Yapılışı
Örgü Babet Patik Yapımı
Karpuz Dilimli Örgü Bebek Patiği Yapımı
Örgü Tunus İşi Pıtırcık Patik Yapılışı
Örgü Çit Katlı İncili Çeyizlik Lif Modeli
Fare Dişi Kışlık Bebek Örgü Modeli
Kafesli Örgü Modeli Yapılışı
Gönül Tomurcukları Örgü Modeli
Çiçek Çarkı Örgü Lif Modeli Yapılışı
Örgü Gül Bahçesi Lif Yapılışı
Örgü Gökkuşağı Lif Modeli
Örgü bot patik yapılışı
En Çok Tercih Edilen İki Renkli Örgü Modeli
Dört Mevsim Örgü Modeli Yapılışı
Kore Stili Örgü Bebek Yeleği Yapılışı
Tam Çeyizlik Örgü Modeli