Anlatımlı Papatya Lif Modeli Yapılışı

Bugün sizlere papatya lif yapılışını anlatacağız. Taban kısmından başlayan ve iki parçadan oluşan papatya lif modelinin tüm detayları buradadır.

Tabandan başlayan lif modellerinden bir tanesi olan papatya lif modelinin yapılışını bu yazımızda anlatacağız. Tam anne youtube kanalında paylaşılmış olan örgü papatya lif modeli baştan sona kadar detaylı olarak anlatılmıştır. Lif modelleri anlatımları isteyen kişiler için yayınladığımız güzel örneklerden bir tanesi de budur. Öreceğiniz bu örneği süs, banyo kesesi veya çeyizler için hediye olarak kullanabilirsiniz.

Papatya Lif Modeli
Papatya Lif Modeli

Kolay lif modelleri ve yapılışı arayan hanımlar yeni yeni örnekler arıyorlar. Hep aynı modeli örerseniz tabiki sıkılırsınız. Yeni örnekler ile daha farklı lifler örmeyi öğrenmek isteyenler de Yeni Hobi sitemizi takip edebilir. Zamanla tüm liflerin anlatımlarını paylaşıp bilmeyenlere yardımcı olacağız. Genellikle yayınladığımız anlatımlı lif modelleri videolu olarak gösterilmiştir. Bu sizin faydanızadır. Kısa videoları izleyip nasıl yapıldığı, hangi tekniklerin kullanıldığı ve kullanılan malzemeleri öğrenebileceksiniz.

Papatya Lif Modeli Yapımı İçin Gerekli Olan Malzemeler

  • Tığ
  • Renk Renk Lif İpleri

Papatya Lif Yapılışı