52 Farklı Tomurcuk Çiçekli Tığ İşi Oya Modelleri

Çok farklı tomurcuk çiçekli tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. Tığ işi oyalarda ve iğne oyasında en çok kullanılan model çiçekli modellerdir. Tabi çiçekli modeller de kendi aralarında sınıflandırılıyor. Biz sizler için tomurcuk çiçekli tığ işi oya modellerini derledik. Hem de en renkli en canlı ve en güzel olanlarını. Ben de sizinle beraber bakmak için sabırsızlanıyorum. Haydi hanımlar şimdi bu tomurcuk çiçekli tığ işi oya modellerini hep birlikte inceleyelim. Ne dersiniz?

Tomurcuk Çiçekli Tığ İşi Oya Modellerini Hiç Bu Kadar Şık Görmediniz

Tığ İşi Oya Modelleri

Beyaz yazma kenarına tomurcuk çiçekler gerçekten de çok hoş olmamış mı? Bu tomurcuk çiçekler son zamanların gündeminde. Bu tığ işi oya modelini kaçırmayın hanımlar.

Tığ İşi Modelleri

Bu tek renk yazmalar gerçekten de her tığ işi oya örneğine uyuyor. Tomurcuklu lale tığ işi oya modeli de çok efsane. Bu laleli tığ işi oyasını diğer tüm yazmalarınızın kenarına yapabilirsiniz. Tabii yazmanıza en uygun rengi kullanarak. Yanlış renk yazmayı da yazma kenarı tığ işini de kötü gösterir.

Tığ İşi Örnekler

Ev içi yazmalar da oldukça önemli. Aniden bir kapı çalar, pat diye biri gelir. Sürekli boncuklu şatafatlı yazmalar da olmaz. Bu yazmalar tam o durumlara uygun yazmalar siz de bu modeli rahatlıkla yazma kenarınızda kullanabilirsiniz.

Sıralı renkteki tomurcuklu çiçekli tığ işi oya modeli gerçekten de çok muhteşem. Bu tığ işi oyasını beyaz yazmalarınıza uygulamanız daha doğru bir tercih olacaktır.

Bu tomurcuklar tam da siz hanımların renkli kişiliğine uygun değil mi?

Çiçekli tığ işi oyalar yazmalarınıza gerçekten de ayrı bir hava katıyor. Peki bu ayrı havayı siz de yaşamak istemez misiniz? Kesinlikle bütün tek renk veya desenli yazmalara uyabilecek örneklerden biri. Tereddütsüz bu tığ işi oya modelini uygulayabilirsiniz.

Kalbinizi Şenlendirecek Tomurcuk Çiçekli Tığ İşi Oya Örnekleri