30 Farklı Minimalist Oturma Odası Mobilya Modelleri

Minimalist oturma odası mobilya modelleri ile karşınızdayız. Biliyorsunuz ki şatafat seven hanımlar kadar minimal dekor seven hanımlar da oldukça fazla. Onlar için ve bu minimal dekorlardan esinlenmek isteyen hanımlar için birbirinden muntazam dekorlara sahip minimal oturma odası mobilya dekor örnekleri derledik. Sizin de çok seveceğinizi düşündüğüm bu dekor örneklerini hep beraber incelemeye ne dersiniz. Bence harika olur. O halde hep beraber bu dekor örnekleri nasılmış bir bakalım. Ne dersiniz?

Birbirinden Farklı Minimalist Oturma Odası Mobilya Tasarımları

Oturma Odası Mobilya Modelleri

Minimallikten yana olan hanımlar farklı parçaları birbiriyle eşleştirmeyi çok severler. Bu parçalar da onlardan biri. Sizin de hoşunuza gidecek bu parçaları biz çok beğendik ve sizin için seçtik. Siz de beğenmediniz mi?

Oturma Odası Mobilya

Elbette ahşap dekorlarda olmazsa olmazlarımız arasında değil mi? Biz bu dekorlara bayıldık. Ya siz? Sehpası, konsolu tüm detayları bir harika. Tablolar zaten oturma odalarının vazgeçilmezi oluyor. Siz de oturma odanızda tablo kullanmaktan çekinmeyin. Olur mu?

Oturma Odası Mobilyaları

Hem zarif hem de şık bir dekor örneği… Resmen krem rengi salona ahenk katmamış mı? Bizim çok sevdiğimiz bu mobilya dekor örneğini siz de çok seveceksiniz. Sadece minimalist olan hanımlar değil. Diğer hanımlara da fikir olacaktır diye düşünüyorum.

oturma odası

En modern en muntazam dekorlardan biri olabilir bu. Gerçekten enfes bir dekor örneği. Ve sizin de aşırı hoşunuza gidecek bir parça.

mobilya

Ahşap ve beyaz uyumunu her zaman çok sevmişizdir. Ve bu uyum dekorlara da çok yakışıyor. Siz de bu dekor örneğine hayır demeyeceğinizi biliyoruz. Çünkü minimalist hanımlar muhakkak bu dekor örneğini göz önünde bulunduracaklardır diye düşünüyorum. Sizce de öyle değil mi?

Hem Modern Hem de Minimal Dekorasyon Örnekleri