3 Boyutlu Çiçek Motifli 55 Şahane İğne Oyası Modelleri

Üç boyutlu çiçek motifli iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Bu modelleri çok seveceksiniz. İğne oyası üç boyutlu olarak da bir hayli kullanılıyor biliyorsunuz ki… Üç boyutlu iğne oyaları hem yazma kenarlarında hem havlu kenarlarında hem tespih ve kolyelerde oldukça rağbet görüyor. Sizler için de en güzel modelleri seçtik. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri inceleyelim. Ne dersiniz?

En Güzel Çiçek Motifli İğne Oyası Modelleri

En güzel renkle başlamak istiyorum. Lila rengi yazmalarımızın ve iğne oyalarının vazgeçilmezi elbette. Bu çiçek motifini daha büyük işleyip dilerseniz havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz.

Üç boyutlu iğne oyası modellerinden biri… Bu üç boyutlu motifler ile havlularınızı, kolyeleriniz, tespihlerinizi süsleyebilirsiniz.

Elbette yazma kenarlarına da çok yakışacak şeylerden biri de çiçek motifi ama üç boyutlu… Sizin de çok hoşunuza gitti değil mi? Biz bayıldık.

Tek renk düz yazmalarınıza en çok yakışacak şeyi sizler için seçtik hanımlar. Fena da yapmadık sanki?

Tek renk şeftali rengi yazmaya en çok yakışacak şeylerden biri de elbette üç boyutlu çiçekli motifler…

Çeyizlerin vazgeçilmez parçalarından biri bu üç boyutlu çiçek motifli havlu kenarı modeli olacak. Yeni evleneceklere ya da evlenmeyi düşünenlerin çeyizlerinde mutlaka olması gereken bir parça. Sizce de öyle değil mi?

Üç boyutlu çiçek motifli iğne oyası modeli el işinden gelir elde eden hanımların da vazgeçilmezi olmaya aday… Bu görselde gördüğünüz model en çok sipariş alan modellerden de biri.

Üç boyutlu çiçek motifi en güzel iğne ile yapılıyor. Siz de bu iğne oyası modelini denemeye ne dersiniz?

Siyah rengine elbette kırmızı rengi çok yakışacaktır. Kırmızı siyah rengini daha asil göstermeye yardımcı bir renk… Ve üç boyutlu çiçek motifi ile de daha asil durmamış mı?

En Trend Üç Boyutlu Çiçek Motifli İğne Oyası Modelleri