2020 En Yeni Özel Tasarım Dantel Modelleri

2020 en yeni özel tasarım dantel modelleri ile sizlerleyiz. En sevdiğiniz el işi modellerinden biriyle karşınızdayız. Danteller her alanda yardımımıza koşuyor. Bir ürünü şık göstermek mi istiyoruz hemen dantel modellerine koşuyoruz. Fena da yapmıyoruz değil mi? 2019’un en trend olan dantel modelleri olduğu gibi 2020 yılının da en trend dantel modelleri olacak. Ama bundan önce en yeni özel tasarım dantel modellerini inceleyeceğiz. Dilerseniz hep birlikte bu modellere bir bakalım. Ne dersiniz?

En Yeni Özel Tasarım Dantel Modelleri

dantel modelleri

Nevresim takımlarının en gözde parçası, olmazsa olmazı elbette danteller… Danteller her alanda bize ve evimize şıklık katmaya devam ediyor, edecek. Siz de dilerseniz nevresim takımlarınızı danteller ile daha şık bir hale getirebilirsiniz.

dantel örnekleri

En yeni özel tasarım ile sizlerleyiz demiştim hanımlar. Görselde gördüğünüz kuğu modeli de en yenilerden ve oldukça özel bir tasarıma ait. Nasıl da zarif görünüyor değil mi? Biz bayıldık açıkçası. Ya siz?

dantel

Harika mı harika bir dantel modeli daha. Bildiğimiz çiçekli dantel modelinden biraz daha farklı. Biraz daha geliştirilmiş hali. Sizin de çok seveceğiniz bu dantel modelini pike takımlarınızdan mahrum bırakmayın.

danteller

En sevilen dantel modellerinden biri daha… Sizin de ilginizi çekti değil mi? Biz bu dantel modeline bayılıyoruz. Sizin de hoşunuza gidecek bu modeli istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. İster nevresim takımına ister pike takımında ister perde ucunda her yerde kullanabilirsiniz.

Halkalar ile şıklaştırılmış bu dantel modeli hem rengiyle hem modeliyle farklılığını ön plana çıkarıyor. Sizin de hoşunuza gidecek bu model gerçekten de muazzam. Siz ne düşünüyorsunuz? Artık dantellere renk de çok yakışıyor.

Muntazam bir dantel… Salon takımlarınızın vazgeçilmezi oluyor. Yeni evlenecek olan kişiler bu modeli çeyizinden ayırmaması gerekiyor mutlaka. Dilerseniz bu işten gelir de elde bilirsiniz. El işinden kazanç elde eden hanımların da tercihi muhakkak bu model olacaktır.

Çeyizlerin Vazgeçilmezi En Yeni En Özel Tasarım Dantel Modelleri